• info@kimyaicmimarlik.com
  • 0(542) 222 15 25

Ray Giyinme Odası

Ekonomik ve kültürel yapı, giyime verilen önemi arttırmıştır. Her sezon alınan giysiler yığılarak, dolaplara sığmamaya başlamıştır. Bu sorundan kurtulabilmeniz açısından sizlere özel giyinme odası ve portmanto tasarımları sunan Argem Home'un firma olarak en önemli özelliği, hazır ve marka ürünler yerine; kendine özel üretimlerini satışa sunmasıdır. Tasarımı beğenen müşteriler için alınacak olan ürün uygulaması ve montajı yapılmaktadır.

Az kıyafete sahip olmak, bazı durumlarda insana kendini eksik hissettirebilmektedir. Bu eksiklik duygusundan arınmak için kıyafetleri yığmak ya da elemek yerine; özel giyinme odası yaptırılmasında fayda vardır. Böylece kıyafetleriniz yığılmaz. İstediğiniz zaman aramış olduğunuz kıyafeti kolayca bulup, kırışmadan giyebilirsiniz. Üst üste yığılan kıyafetler daha çabuk kırıştığından, portmantolar bu anlamda bir kurtarıcı gibidir. Dışarıdan gelindiğinde kıyafetler direkt olarak portmantoya koyulabilir. Daha sonra ise kalıcı yerine, yani giyinme odasına kaldırılabilir. Giyinme odasında yer alacak dolaplarınızı ve portmantolarınızı argem home özel tasarım ürünlerinin arasından tercih edebilirsiniz. Böyle istediğiniz gibi bir dolap veya portmantoyu sipariş edebilirsiniz. Sipariş ettikten sonra, sıra uygulama ve montaj kısmına gelecektir. Uygulaması ve montajı biten ürünler, evinizde ayrı bir şıklık yaratarak, pratik kullanımıyla yüzünüzü güldürecektir.

Açık sistem giyinme odası ile giysileriniz artık çok daha kolay ulaşılır olacak. Modern görünümü ile siz de muhteşem bir giysi odasına sahip olmak istemez misiniz?

Giyinme Odası; konut projelerinde, ebeveyn yatak odalarında tıpkı bir ebeveyn banyosu gibi ayrılmış alandan oluşan kıyafet değiştirme ve barındırma alanıdır. Giyinme Odalarının başlıca tercih sebebi, yatak odası içerisinde dev bir gardıroptan ziyade kıyafetleriniz için daha toplu ve kullanışlı bir alan oluşturmaktır. Giyinme odasında kendinizi adeta bir butikte gibi hissedecek, kıyafetlerinizi özgürce seçebileceksiniz.

Açık Giyinme Odası

Yatak odasıyla bağlantılı olan giyinme odalarına açık giyinme odası adı verilmektedir. Bu odalarda yer alacak giysi dolaplarınızı Argem Home'un muhteşem tasarımlarından seçebilirsiniz. Açık giyinme odasının en büyük avantajı, eşyalarınızı dolabınıza yerleştirirken sizlere geniş alan sunmasıdır. Giysi odasıyla yatak odasını ayırmak için paravan kullanabilirsiniz. Açık giyinme odanızda yer alacak dolaplar özel tasarım olursa, çok daha şık duracaktır.

Nasıl
Yardım Edebiliriz!

Her işe bütünleşik olarak yaklaşmanın önemini anlıyor ve basit ve kolay iletişimin gücüne inanıyoruz.

Bilgi İçin Bize Ulaşın !

Soğanlık Yeni Mah. Eraykent Cad. Eraykent Sitesi No: 3/F-11 Kartal/İstanbul
0 (542) 222 15 25 / İSTANBUL
info@kimyaicmimarlik.com

HEMEN ARA HEMEN YAZ LOKASYON